باتوجه به اینکه در چند سال اخیر ساخت و بهره برداری از ماشین آلات cnc در تمامی صنایع رشد یافته و این نوع ماشین آلات تقریبا در تمامی عرصه ها بخشی از فرایندهای تولید را آسان ساخته ، به طبع در کنار این بهره برداری نیازهایی نیز در کنار آن مشاهده می شود .

مثال : به خاطر وجود مشکلاتی همچون تحریم های اقتصادی و محدودیت های واردات قطعات از کشور های پیش کسوت در عرصه اتوماسیون به ناچار ماشین سازهای داخلی نتوانستند برای تولید ماشین آلات خود از قطعات خوب و با کیفیت در محصولات خود استفاده و یا وارد کنندگان نیز به همین منوال به جای وارد کردن ماشینهایی با کیفیت بالا محصولاتی را وارد کردند که طول عمر کوتاه و دارای خرابی های متعدد بوده . با همه این اوصاف باز مصرفکنندگاه و بهره برداران از این نوع ماشین کماکان استفاده و روز به روز به خاطر انعطاف این دستگاه از لحاظ نوع بهره برداری و ابزار انجام کار ، استفاده از این دستگاه همه گیر شده است .

این سایت با وجود نیاز های ذکر شده بر آن است که گوشه ای از این مسائل را با در دست داشتن بهترین محصولات موجود در بازار ایران و همچنین بهترین نیروهای متخصص فعال در این زمینه حل کند .