دستگاه پرس وکیوم PVC چوب ام دی اف

دستگاه پرس وکیوم PVC چوب

دستگاه وکیوم PVC چوب ام دی اف MDF
دستگاه وکیوم ام دی اف چه کاربردی دارد؟

دستگاه پرس وکیوم PVC چوب MDF ام دی اف ، یکی از دستگاه های مخصوص روکش PVC بر روی چوب و ام دی اف (MDF) محسوب می شود . برای خرید دستگاه وکیوم PVC چوب باید تمامی شرایطی که حاکی از کمیت ، قیمت و کیفیت دستگاه پرس وکیوم MDF ، قطعات استفاده شده ، کیفیت کار خروجی ، گارانتی دستگاه پرس وکیوم ، خدمات پس از فروش دستگاه و …. را مد نظر قرار دهد .

همچنین دستگاه پرس وکیوم ممبران، یک تکنولوژی پیشرفته است که برای روکش کردن قطعات چوبی با استفاده از انواع روکش‌های چوب، روکش PVC و هایگلاس طراحی شده است. این دستگاه یکی از ابزارهای حیاتی در صنعت چوب است و برای روکش کردن ورق‌های پی وی سی (PVC)، چسباندن روکش چوب و روکش های‌گلاس بر روی محصولات ام دی اف (MDF) یا نئوپان، و همچنین روکش کردن صفحات خام به منظور افزایش زیبایی و مقاومت در برابر رطوبت استفاده می‌شود.

قیمت دستگاه پرس وکیوم ام دی اف چقدر هست؟

با توجه به نوسانات قیمت در بازار، قیمت خرید دستگاه پرس وکیوم ممبران و پرس وکیوم آسانسوری متغیر است. برای ماشین‌های پرس وکیوم آسانسوری، قیمت تقریبی حدود ۶ هزار دلار است، در حالی که برای دستگاه پرس وکیوم ممبران می‌تواند تا ۳۶ هزار دلار برسد. در بازار داخلی، قیمت‌ها بین ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان تومان الی ۱٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان نیز متغیر است.

مشتریان عزیز می‌توانند با تماس با تیم فروش گروه کنترل صنعت آریا، اطلاعات بیشتری درباره قیمت نهایی و خدمات ارائه شده برای دستگاه پرس وکیوم دریافت کنند.

برای خرید دستگاه پرس وکیوم PVC و همچنین دریافت نمونه کار و تعرفه ها با تماس بگیرید

۰۹۱۲۴۰۹۶۱۸۲

۰۹۳۵-۴۰۹۶۱۸۲

(امین فرخی)

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *